Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nöjd med allt ❤️❤️
Färg: Röd
Price: 22kr
| Material | ABS |
| Color | Red |
| Pattern Type | Striped |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Höjd | 0.5 cm |
| Längd | 1.29/1.75 cm |
| Bredd | 1/1.85 cm |
| SKU | sb2408238109522743 |
Author: m***1
Date:
Review: Nöjd med allt ❤️❤️
Färg: Röd
Author: L***n
Date:
Review: jätte söta, passande till julen
Färg: Röd
Author: 4***6
Date:
Review: jättefina
Färg: Röd
Author: g***t
Date:
Review: lovely nails easy to apply and these are a a very good short length, I will definitely buy again
Färg: Röd
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.